Michel van Dordregt

Michel van Dordregt Direktör +31 6 2292 7821 Michel.van.dordregt@emmasf.com


Export

Eksport Kundtjänst T: +31 45 566 6500 sales@emmasf.com


Marc van Zwienen

Marc van Zwienen Säljchef Nederländerna +31 6 5372 9638 Marc.van.Zwienen@emmasf.com


Iris van Wanrooij

Iris van Wanrooij Programchef hållbarhet +31 6 4671 2241 Iris.van.Wanrooij@emmasf.com


Fred Cabooter

Fred Cabooter Kontoansvarig sydöstra Nederländerna T: +31 6 2958 5328 fred.cabooter@emmasf.com


Jack van Puyvelde

Jack van Puyvelde Specialiteter och service T: +31 45 566 6570 jack.van.puyvelde@emmasf.com


Hennie Munsters

Hennie Munsters Kundtjänst T: +31 45 566 6567 Hennie.munsters@emmasf.com


Margriet Veldt

Margriet Veldt Kundtjänst T: +31 45 566 6502 Margriet.Veldt@emmasf.com


Sabine de Vlam

Sabine de Vlam Kundtjänstkoordinator T: +31 45 566 6504 Sabine.de.Vlam@emmasf.com


Roel Cremers

Roel Cremers Marknads- och projektchef +31 6 5376 8364 roel.cremers@emmasf.com


Sabine Supré

Sabine Supré Marknadsförare T: +31 45 566 6574 sabine.supre@emmasf.com


Miranda Theunissen

Miranda Theunissen Marknadsförare T: +31 45 566 6575 miranda.theunissen@emmasf.com


Jos Goedkoop

Jos Goedkoop Safety Footwear-rådgivare norr +31 (0)6 270 934 74 Jos.goedkoop@emmasf.com


Hans van de Weijer

Hans van de Weijer Safety Footwear-rådgivare söder +31 (0)6 53829160 Hans.van.de.Weijer@emmasf.com