Michel van Dordregt

Michel van Dordregt Direktør +31 6 2292 7821 Michel.van.dordregt@emmasf.com


Export

Exportera Kundeservice T: +31 45 566 6500 sales@emmasf.com


Marc van Zwienen

Marc van Zwienen Salgsleder Nederland +31 6 5372 9638 Marc.van.Zwienen@emmasf.com


Iris van Wanrooij

Iris van Wanrooij Programleder bærekraft +31 6 4671 2241 Iris.van.Wanrooij@emmasf.com


Fred Cabooter

Fred Cabooter Kontoansvarlig i Sørøst-Nederland T: +31 6 2958 5328 fred.cabooter@emmasf.com


Maya de Jong

Maya de Jong Kontoansvarlig i Sørvest-Nederland T: +31 6 538 29 179 maya.de.jong@emmasf.com


Jack van Puyvelde

Jack van Puyvelde Spesialiteter og service T: +31 45 566 6570 jack.van.puyvelde@emmasf.com


Hennie Munsters

Hennie Munsters Kundeservice T: +31 45 566 6567 Hennie.munsters@emmasf.com


Margriet Veldt

Margriet Veldt Kundedienst T: +31 45 566 6502 Margriet.Veldt@emmasf.com


Sabine de Vlam

Sabine de Vlam Koordinator kundeservice T: +31 45 566 6504 Sabine.de.Vlam@emmasf.com


Roel Cremers

Roel Cremers Markedsførings- og prosjektleder +31 6 5376 8364 roel.cremers@emmasf.com


Sabine Supré

Sabine Supré Markedsføringsleder T: +31 45 566 6574 sabine.supre@emmasf.com


Miranda Theunissen

Miranda Theunissen Markedsføringsleder T: +31 45 566 6575 miranda.theunissen@emmasf.com


Jos Goedkoop

Jos Goedkoop Rådgiver for vernesko Nord +31 (0)6 270 934 74 Jos.goedkoop@emmasf.com


Hans van de Weijer

Hans van de Weijer Rådgiver for vernesko Sør +31 (0)6 53829160 Hans.van.de.Weijer@emmasf.com